Fundacja Przyjaciele Martynki - Witamy!

Witryna Fundacji Przyjaciele Martynki, której misją jest promowanie różnorodnych form wspierania rozwoju dzieci a co się z tym wiąże kompetencji rodzicielskich. Celem fundacji jest szerzenie wiedzy o znaczeniu kompetencji rodzicielskich i sposobach ich wspierania, zwłaszcza w przypadku rodzicielstwa społecznego. Cele te Fundacja zamierza realizować poprzez organizowanie szkoleń, spotkań międzynarodowych, wymianę doświadczeń i dobrych praktyk, tłumaczenie i publikację fachowej literatury

OVERVIEW

This web site fundacjaprzyjacielemartynki.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have researched eighteen pages inside the domain fundacjaprzyjacielemartynki.pl and found eight websites linking to fundacjaprzyjacielemartynki.pl. There are one social networking platforms belong to fundacjaprzyjacielemartynki.pl.

FUNDACJAPRZYJACIELEMARTYNKI.PL RANKINGS

This web site fundacjaprzyjacielemartynki.pl has seen varying amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacjaprzyjacielemartynki.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjaprzyjacielemartynki.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjaprzyjacielemartynki.pl

FAScynujące forum Strona Główna

Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży. Tutaj możesz dowiedzieć się o inicjatywach podejmowanych w Twoim regionie, albo powiadomić i nich inne osoby.

Zakątek Psychologiczny psychologia dziecka, przywiązanie, psychoterapia

Psychologia dziecka, przywiązanie, psychoterapia. Informacje dla rodziców i opiekunów. Instytucje wspierające dzieci i rodziny. Zaburzenia psychosomatyczne u dzieci i młodzieży. Choroba psychosomatyczna czy podejście psychosomatyczne? Goodman, 2000, s. Zastanawiasz się nad wizytą u psychologa? Do którego przeczytania serdecznie zachęcam. Psycholog w swojej pracy wykorzystuje osiąg.

WHAT DOES FUNDACJAPRZYJACIELEMARTYNKI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaprzyjacielemartynki.pl Mobile Screenshot of fundacjaprzyjacielemartynki.pl Tablet Screenshot of fundacjaprzyjacielemartynki.pl

FUNDACJAPRZYJACIELEMARTYNKI.PL HOST

Our web crawlers identified that a single page on fundacjaprzyjacielemartynki.pl took one thousand one hundred and twenty-five milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
93.157.100.46

I found that this domain is using the Apache server.

Fundacja Przyjaciele Martynki - Witamy!

DESCRIPTION

CONTENT

This web site fundacjaprzyjacielemartynki.pl has the following on the site, "Kilka słów na początek Na początku był chaos." Our analyzers noticed that the webpage also said " Gdy nas ogranicza próbujemy go jedynie nazwać inaczej." The Website also said " Cele te zamierzamy realizować poprzez wymianę doświadczeń między profesjonalistami organizując w tym celu szkolenia, seminaria i konferencje oraz prowadząc działalność wydawniczą, a także nawiązując współpracę z innymi organizacjami, których cele działania zbieżne są z celami Fundacji." The website's header had fundacja przyjaciele martynki as the most important optimized keyword. It is followed by adopcja, rodzina adopcyjna, and rodzina zastępcza which isn't as highly ranked as fundacja przyjaciele martynki.

SIMILAR DOMAINS

Gaja pisze. Gaja pisze o kulturze, teatrze i literaturze.

Rodzina jest wtedy, gdy kilku ludzi wiąże miłość. A przy tym każdy pełni w niej jakąś rolę ściśle określoną. Dziś wieczorem obsługuje jednak chłopak. Szkoda, bo to zawsze raźniej, kiedy za barem stoi lesbijka. Mimo że to zwykła, heterycka knajpa. On tej kobiety nie kochał. Obejrzałam Lalkę w Teatrze Powszechnym w Warszawie i jestem wściekła! W łóżku z Virginią Woolf.

Gustaw Zemła

Krajowa Konferencja Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewzji

Krajowa Konferencja Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji. Warszawa, 11-13 czerwca 2014 r. KRAJOWA KONFERENCJA RADIOKOMUNIKACJI, RADIOFONII i TELEWIZJI. W Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. W dniach od 11 do 13 czerwca 2014 r. Jak co roku zorganizowano konkurs na najlepszy r.

Kolonie Fundacji Omnibus Blog wakacyjny kolonii Fundacji Omnibus.

Get me outta here! Blog wakacyjny kolonii Fundacji Omnibus. Dzisiaj ruszyliśmy szlakiem czerwonym nad jezioro Dołgie Wielkie. Dzisiaj wybraliśmy się do parku jurajskiego w Łebie. Odbyliśmy także podróż statkiem,a wieczorem bawiliśmy się w kalambury. Kolejny słoneczny dzień nad morzem. Do tego rzuty balonami i rozgrywki karciane.